O mnie

Cześć, mam na imię Kasia.

Jestem fanką życia w zgodzie z sobą i dobrych, budujących relacji. Wierzę, że poznawanie siebie, ciągły rozwój i życie zgodne z własnymi talentami to najlepsze, co może nas spotkać.

Lubię zmiany, szczególnie jeśli rozwijają i przyczyniają się do odnalezienia własnego miejsca w świecie. Łączę na blogu swoje doświadczenia i przemyślenia, a pisanie świetnie porządkuje mi głowę.

Kim jestem?

Zawodowo jestem HR-owcem i kocham swoją pracę. Rekrutuję, wyławiam talenty i wspieram innych w rozwoju. Jestem też doradcą zawodowym i trenerem umiejętności miękkich.

Po drodze pozbierałam mnóstwo fajnych doświadczeń, bez których nie była bym tym, kim jestem. Byłam między innymi specjalistą ds. marketingu i PR, organizowałam targi i konferencje. Pisałam artykuły do magazynów branżowych, opisy produktów i treści na strony www.  Pracowałam w firmach handlowych i na uczelni. Takie połączenie doświadczeń i różnych światów daje mi mnóstwo energii i pozwala dziś pracować z fantastycznymi ludźmi.

Jaka jestem prywatnie?

Prywatnie jestem idealistką, wrażliwcem i entuzjastką z romantyczną duszą. Wierzę w ludzi i w to, że dobro zwycięża. Szklanka dla mnie jest zawsze do połowy pełna, i nawet z najgorszej sytuacji jest jakieś wyjście. Trzeba tylko chcieć je dostrzec.

Niepoprawnie i romantycznie kocham Kraków, do którego z każdej podróży wracam z utęsknieniem i którego mi nigdy dość.

I kocham ludzi z poczuciem humoru. To cecha, dzięki której można skraść moje serce na wieki.

Gdzie jeszcze mnie znajdziesz?

Możesz mnie zaleźć na facebooku i instagramie:

Kasia_Lekkoozyciu

Lekko o podróżach

Magia Krakowa

Czuj się u mnie dobrze. Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie i będzie nam razem po drodze.

A jeśli masz pytanie lub chcesz podzielić się fajnym pomysłem napisz do mnie: kontakt@lekkoozyciu.pl

K.