O mnie

Cześć, mam na imię Kasia.

Jestem fanką życia w zgodzie z sobą i dobrych, budujących relacji. Wierzę, że poznawanie siebie, ciągły rozwój i życie zgodne z własnymi talentami to najlepsze, co może nas spotkać.

Lubię zmiany, szczególnie jeśli rozwijają i przyczyniają się do odnalezienia własnego miejsca w świecie. Łączę na blogu swoje doświadczenia i przemyślenia, a pisanie świetnie porządkuje mi głowę.

Zawodowo łączę doświadczenia w obszarze HR i doradztwa zawodowego, prowadzenia szkoleń, organizacji eventów, employer brandingu, PR i marketingu. Takie połączenie daje mi mnóstwo energii i pozwala pracować z fantastycznymi ludźmi.

Lubię poznawać nowe miejsca, nowych ludzi i nowe sposoby widzenia świata. Niepoprawnie i romantycznie kocham Kraków, do którego zawsze wracam z utęsknieniem i którego mi nigdy dość. Prawie tak samo kocham Włochy, głównie za luz, umiejętność cieszenia się życiem i mocne espresso.

Kocham ludzi z poczuciem humoru – to zdecydowanie cecha, dzięki której można skraść moje serce na wieki.

Czuj się u mnie dobrze. Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie i będzie nam razem po drodze. A jeśli masz pytanie lub chcesz podzielić się fajnym pomysłem napisz do mnie: kontakt@lekkoozyciu.pl

K.