O mnie

Cześć, mam na imię Kasia.

Jestem fanką życia w zgodzie z sobą i dobrych, budujących relacji. Wierzę, że poznawanie siebie, ciągły rozwój i życie zgodne z własnymi talentami to najlepsze, co może nas spotkać.

Lubię zmiany, szczególnie jeśli rozwijają i przyczyniają się do odnalezienia własnego miejsca w świecie. Łączę na blogu swoje doświadczenia i przemyślenia, a pisanie świetnie porządkuje mi głowę.

Kim jestem?

Zawodowo jestem HR-owcem i kocham swoją pracę. Rekrutuję i wyławiam talenty, co daje mi mnóstwo satysfakcji. Jestem też specjalistą ds. budowania wizerunku pracodawcy a wcześniej przez wiele lat byłam doradcą zawodowym i trenerem umiejętności miękkich. Praca ze studentami to najbardziej pozytywne doświadczenie w mojej karierze, choć muszę przyznać, że wszystko, co miałam okazję w życiu robić było bardzo rozwijające i bez tego nie byłabym tym, kim jestem. A robiłam całkiem sporo fajnych rzeczy 😉

Np. byłam przez kilka lat marketingowcem, PR-owcem, organizatorem eventów i copywriterem. Pisałam artykuły do magazynów branżowych związanych z karierą i rozwojem zawodowym. Tworzyłam opisy produktów i modele kompetencji. Doradzałam, szkoliłam, kierowałam na właściwe tory, opisywałam świat i pomagałam innym się rozwijać. To właśnie aż do dziś lubię najbardziej.

Wszystko co robiłam rozwijało mnie i dawało wiele satysfakcji. Takie połączenie doświadczeń i różnych światów daje mi mnóstwo energii i pozwala dziś pracować z fantastycznymi ludźmi.

Jaka jestem prywatnie?

Prywatnie jestem idealistką, wrażliwcem i entuzjastką z romantyczną duszą. Wierzę w ludzi i w to, że dobro zwycięża. Szklanka dla mnie jest zawsze do połowy pełna, i nawet z najgorszej sytuacji jest jakieś wyjście. Trzeba tylko chcieć je dostrzec.

Niepoprawnie i romantycznie kocham Kraków, do którego z każdej podróży wracam z utęsknieniem i którego mi nigdy dość. Prawie tak samo kocham Włochy za luz i słońce, za mocne espresso i za ludzi, którzy umieją cieszyć się życiem.

Kocham ludzi z poczuciem humoru. To cecha, dzięki której można skraść moje serce na wieki.

Gdzie jeszcze mnie znajdziesz?

Możesz mnie zaleźć na facebooku i instagramie:

Kasia_Lekkoozyciu

Lekko o podróżach

Magia Krakowa

Czuj się u mnie dobrze. Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie i będzie nam razem po drodze. A jeśli masz pytanie lub chcesz podzielić się fajnym pomysłem napisz do mnie: kontakt@lekkoozyciu.pl

K.