dobry film na wieczór
Przemyślenia

Filmy na długie, deszczowe wieczory

Czasem przychodzi taki dzień, że jedyną sensowną opcją na wieczór wydaje się być kubek dobrej kawy / herbaty / czekolady / kakao (właściwe podkreślić), koc, kominek i dobry film. Swoje ulubione filmy zebrałam w jednym miejscu. Sami zobaczcie. Znacie? Lubicie? 

Poniżej przedstawiam swoją osobistą listę. Prawie wszystkie filmy oglądałam co najmniej dwa razy, a i tak zawsze chętnie do nich wracam. Na większości z nich spłakałam się jak dziecko, ale trzeba przyznać, że płaczę na filmach dość często. Na bajkach Disneya, na filmach katastroficznych i komediach. Te ostatnie polecam szczególnie na poprawę nastroju. Tutaj znajdziecie więcej sposobów na dobry nastrój.

Czasem zdarza mi się też płakać na zwiastunach… Ostatnio np. moje dziecko wróciło ze szkoły i powiedziało, że oglądali na lekcji „taki piękny film o przyjaźni chłopca z psem, w którym pies przez cały film szukał swojego pana i w końcu go znalazł”. Niby nic prawda? „Spodobałby ci się mamo, na pewno byś się wzruszyła, pokażę ci” – powiedział. No i pokazał mi zajawkę, a ja na tej zajawce wymiękłam, łzy popłynęły bez kontroli. Na to syn przytulając mnie i śmiejąc się jednocześnie: „Mamo, serio? Nawet na trailerze?”

Także ten… 😉 Jeśli jeszcze nie widzieliście któregoś z poniższych filmów, zachęcam, polecam.

Miłego oglądania!

Filmy na długie, jesienne/zimowe wieczory

Once

To właśnie miłość

La La Land

Poradnik pozytywnego myślenia

Diabeł ubiera się u Prady

American Hustle 

Między słowami

Millerowie 

Kocha, lubi, szanuje

Wielki Gatsby

Holiday 

Nietykalni 

Spadkobiercy 

Praktykant

Stażyści

Mamma mia!

Mamma Mia! Here We Go Again

Trainspotting

Lista będzie co jakiś czas aktualizowana, ale jeśli macie swoje typy, piszcie w komentarzach, chętnie się dowiem 🙂

%d bloggers like this: